TOWNLIFE

Rahat, şık, eğlenceli, hareketli ve bir o kadar sosyal.

KEŞFET

The Townhouse tüm güne hitap eden bir mekan. Zamansız ve mevsimsiz bir atmosferi mevcut. Sen ne ararsan onu sunabilecek zenginliklere sahip. O yüzden bütün enerjiyi hissetmek için hem gündüz hem gece gelinebilecek bir mekan.

GECE TOWNLIFE

Akşamüstü saatlerinde Townhouse hareketlenmeye başlar, iş çıkışı bir kadeh içki içmeye uğrayanlar, şık ve güzel bir akşam yemeği yemek isteyenler, kutlama yapan gruplar. Rafine ve dengeli bir kalabalık enerjiyi arttırır. Tek başına barda takılıp barmenle sohbet etmek de keyiflidir, Beef Wellington ile eşleşen iyi bir kırmızı şarabın tadını çıkarmakta. Saatin ilerlemesi ile müzik artar, shaker sesleri hızlanır ve kokteyl odaklı keyif vakitleri kapanışa kadar sürer.

BAR
GECE
GECE
DRINKING
GECE
GECE
TOWNHOUSE INTERIOR
GECE
GECE
GECE
GECE
GECE
GECE
GECE
GECE
GÜNDÜZ Gündüz

Öğlen servisinden itibaren Townhouse’da günün ilk içkilerini içip rahat ve uzun yemekler yiyebilirsin. Veya keyiflli bir koltuğa kendini atıp işlerini halledebilirsin. Aynı zamanda Townhouse çok iyi bir buluşma noktası. Arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebileceğin veya öğlen saatlerinde iş toplantılarını yapabileceğin bir atmosfere sahip.

INTERIOR
Gündüz
Gündüz
EATING
Gündüz
Gündüz
EATING
Gündüz
Gündüz
Gündüz
Gündüz
Gündüz
Gündüz
Gündüz